آموزش وردپرس 0 تا 100 – آپدیت 2022 – WordPress

هر فردی با هر دانش فنی میتواند، وبسایت خود را با وردپرس راهاندازی و مدیریت کند و این یعنی قدرتی که وردپرس به شما خواهد داد. یکی از مواردی که در برخی از مقاله هایی که پروژه هایی را برای تمرین توصیه می کنند، مشاهده می کنیم این است که آن ها پروژه هایی را پیشنهاد می کنند که به گونه ای اجرا نشوند که برنامه نویس را برای ادامه ي توسعه، هیجان زده کند. خیلی از شرکت ها برای خود لایسنس خریداری می کنند و آن را به کاربرانی که از سیستم مدیریت محتوای آنها استفاده می کند می فروشند.

همچنین این سیستم مدیریت محتوا انعطافپذیری خیلی بالایی دارد و هر شخص با توجه به سلیقه و نیازهای خودش میتواند بهراحتی آن را شخصیسازی کند و هزاران صفحه جدید را در سایت ایجاد کند و همچنین نگرانی بابت عملکرد سایت نداشته باشد. پلتفورم های CMS ویژگی ها داخلی و همچنین افزودنی هایی رو برای کمک به شما در بهینه سازی سایت تون برای موتور های جستجو ارائه میدن.

بنابراین میتوان گفت برنامهنویسی یک علم است که به کمک آن میتوان به کامپیوتر دستوراتی برای اجرا داد. در واقع SEO یا بهینه ساز سایت به مشتریان کمک میکند تا به آسانی شما را بیابند. بر خلاف برخی از گزینههای دیگر، وردپرس بهترین سازندگان صفحه، کشیدن و رها کردن را دارد، دارای پلاگینهای رایگان است، با صدها برنامه دیگر، هزاران تم رایگان را انتخاب میکند. به همین دلیل وردپرس هرروز مشکلات را بررسی میکند و در بهروزرسانی رفع میکند.

یادگرفتن خیلی از نرم­افزارها کار سخت و زمان­بری است، ولی شما تنها با چند ساعت وقت گذاشتن برای وردپرس آن را بهراحتی یاد می­گیرید. علاوه بر رایگان بودن خود وردپرس این سیستم هزاران قالب و افزونه از پیش طراحی شده را نیز به شما به صورت رایگان ارائه می­کند و شما می­تونید این قالب­های مختلف را نصب کنید و ظاهر سایت خود را به نسبت فعالیت شما در سایت و کسب و کار شما تغییر دهید و با چند کلیک ساده افزونه یا همان ابزارهای مورد نیاز کسب و کار خود را روی سایت خود نصب و مدیریت کنید، بهعنوان مثال چت پشتیبان آنلاین که در سایت ما مشاهده می­کنید یکی از ابزارهای وردپرس است که از طریق افزونه ما روی سایت خود نصب و فعال کردیم، فراموش نکنید که قالبهایی نیز در وردپرس وجود دارند که غیر رایگان هستند و شما با خریداری آنها امکانات بیشتری را به دست میآوردید و میتوانید صاحب یک وبسایت حرفهای شوید.

دوم قالبهای غیر رایگان هستند، که به نسبت قالبهای رایگان حرفهایتر عمل میکنند و قابلیتهای بیشتری را در اختیار شما قرار میدهدند. قبل از وردپرس و جوملا استفاده از آن رواج بیشتری داشت. قبل از شروع به یادگیری کدنویسی ابتدا پیش نیازهای مربوط به برنامه نویسی را خوب یادبگیرید. همهی ما شروع خوبی را در دنیای وب با وبلاگ نویسی آغاز کردهایم؛ و همانگونه که در سرویسهای ساخت وبلاگ دیدهایم با استفاده از قالب وبلاگ میتوانستیم بهراحتی از ظاهر دلخواه خود استفاده کنیم؛ که بر اساس زبان HTML و CSS امکان شخصیسازی هر بخش از قالب را به ما میداد.

زبان php چیست؟ پی اچ پی یکی از محبوبترین زبان های اسکریپت نویسی متن باز (Open-Source) در دنیای برنامه نویسی است که به صورت گسترده ای مورد استفاده طراحان وب قرار میگیرد. پاسخ به این که کاربرد وردپرس چیست؟ شما تنها با داشتن یک حساب کاربری در گوگل میتوانید بهتمامی این سؤالات پاسخ دهید. با استفاده از قالبهای وردپرس شما میتوانید هر نوع سایتی را به وجود بیاورید (فروشگاهی، شرکتی، خبری و هر سایت دیگری که فکرش را بکنید). در سالهای اخیر مهندسین شرکت گوگل تلاش کردهاند تا الگوریتمهای جدیدی را برای موتور جستوجوگر خود پیاده کنند که هدف از این تغییرات جدید، مؤثر کردن جستوجوها و دسترسی راحتتر و دقیقتر کاربران به محتوای موردنیازشان است؛ بنابراین یکی از مواردی که شما بهراحتی میتوانید مشتریان زیادی را به سمت سایت خود هدایت کنید، تولید محتوا جدید و ناب میباشد.

چگونه کد نویسی و برنامه نویسی با هم کار می کنند؟ پس به دنبال تعهد گرفتن باشید و اطمینان حاصل کنید که همه افراد آنچه در معرض ریسک قرار دارد را درک کنند. اگر سایتتان از ابتدا بر اساس اصول سئو طراحی نشود، هرچقدر هم روی سئوی آن کار کنید، نمیتوانید امید چندانی برای رتبه گرفتن در نتایج جستجوی گوگل داشته باشید. علاوه بر تیم وردپرس، برنامهنویس های زیادی در جهان هستند که روی امنیت وردپرس کار میکنند. اگر سایت شما حرفهای است و قالب موردنظرتان را پیدا نکردید میتوانید با یک طراح و برنامهنویس سایت صحبت کنید تا قالب موردنظر شمارا بسازد و روی سایتتان قرار بدهد.

شرکت پیشگامان دامنه فناوری با بررسی نیاز اصناف و شرکت ها برای ورود به بازار کسب و کار آنلاین اقدام به طراحی سایت سایت با آخرین متدهای برنامه نویسی و الگوریتم های گوگل نموده ایم . وردپرس بهراحتی نصب راهاندازی و بهروزرسانی میشود و درکل روند کار با آن بسیار ساده است.

پس با استفاده از وردپرس شما همیشه با یک سیستم بهروز و کمترین میزان باگ کار میکنید. برای انجام این کار تنها کافی است آموزشهای موردنیاز را کسب کنید تا بتوانید قالبی حرفهای و کاربرپسند طراحی کنید. به عبارتی دیگر، این چارچوب یک اکستنشن C از PHP است که در عمل، یکی از سریعترین فریمورکهایی است که میتوانید از کار کردن با آن لذت ببرید. قالبهای (پوسته) وردپرس به دو دسته تقسیم میشوند: اول قالبهای رایگان که برای استفاده از آنها نیازی به هزینه کردن ندارید و بهراحتی بعد از دانلود میتوانید روی سایت خود قرار دهید.

علاوه بر اینکه وردپرس بهخودیخود تا حد زیادی ایمن است، افزونههایی نیز برای ایمنتر کردن سایت وجود دارد. هزینه طراحی سایت با وردپرس نسبت به بقیه روشهای طراحی سایت خیلی کمتر است. شما با استفاده از وردپرس و طیف بسیار گستردهای از قالبها و افزونههایی که دارد، میتوانید هر نوع سایتی که مدنظر دارید را بهراحتی پیادهسازی کنید. این سیستم که اوایل بیشتر برای سایتهای خبری و بلاگ مورد استفاده قرار میگرفت، حالا به جذابترین و قویترین CMS تبدیل شده است که تقریبا هر نوع سایتی را میتوانید براساس آن پیادهسازی کنید.