بایدن: آمریکا به دنبال بازگشت به برجام است

این اما تنها تغییر احتمالی در کابینه سیزدهم نیست. » ۱۱ چهره کلیدی احتمالی در کابینه دولت سیزدهم و ۲ گزینه احتمالی جانشینی رئیسی در قوه قضائیه را از نگاه خود معرفی کرده است. پرویز فتاح (متولد 1961 – 60 ساله) گزینه احتمالی برای پست معاون اول رئیس جمهور است. بر اساس این گزارش گزینه جایگزین او سید شمسالدین حسینی است.

ترامپ در بازاریابی نام ترامپ بر شمار زیادی از محصولات از جمله ترامپ فایننشال (ذر زمینه مرتگج)، فروش و اجاره ترامپ (فروش مسکن)، رستورانهای ترامپ، بوفه ترامپ، تهیه غذای ترامپ، بستنی پارلر ترامپ، گوترامپ، مجموعه امضای ترامپ، عطر دونالد ترامپ (۲۰۰۴) گلف ترامپ، مجله ترامپ، شکلات ترامپ، خانه ترامپ، تولیدات ترامپ، مؤسسه ترامپ، کارت بازی ترامپ، غول املاک ترامپ (بازی شبیهسازی کسب و کار)، کتابهای ترامپ، مدیریت مانکن ترامپ، شاتل ترامپ، یخ ترامپ، مرتگج ترامپ، ودکای ترامپ و استیکهای ترامپ.

از جمله اندیشکده شورای آتلانتیک که در مطلبی به قلم مهرزاد بروجردی با عنوان «کابینه رئیسی چگونه خواهد بود؟ وی در بسیاری از پست های مهم از جمله رئیس نیروی هوافضای سپاه (1992-1999)، معاون ستاد مشترک سپاه (1992-1996) ؛ رئیس بنیاد تعاون سپاه (1996-1997) ؛ معاون وزیر دفاع در زمان رئیس جمهور خاتمی (1997-2003) ؛ معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران در کابینه دوم خاتمی (2004-2005) و اولین کابینه احمدی نژاد (2005-2009) ؛ رئیس کمیته سیاسی ، دفاعی و اطلاعاتی مجمع تشخیص مصلحت نظام (2010-2013) ؛ وزیر دفاع و تدارکات نیروهای مسلح در اولین کابینه رئیس جمهور حسن روحانی (2013-2017) ؛ و مشاور نظامی رهبر (سال 2017 تاکنون) خدمت کرده است..

پاتل هیچ تجربه نظامی نداشت و به عنوان یک مزدور سیاسی ترامپ دیده می شد. این طور که به نظر میرسد هیچ بعید نیست که او جایش را به مهدی غضنفری، وزیر اسبق صمت و رییس کنونی صندوق توسعه ملی بدهد.

براساس اعلام سفارت در آن زمان دلیل این اتفاق سیاست خود اداره مهاجرت استرالیا بوده است تا تمامی کارهای را به سمتی ببرده که به صورت آنلاین و اینترنتی باشد و این موضوع فقط برای ایران نبود و بررسی آنلاین درخواست های ویزا از سراسر دنیا بود و به گفته سفارت، قرار نبود هیچ تغییری در نحوه رسیدگی به درخواست های صدور ویزا برای متقاضیان ایرانی ایجاد شود. کابینههای موقت که برای اداره امور جاری در مدت زمان محدودی که مذاکره برای تشکیل هیات دولت در جریان است، تشکیل میشوند، دولت سرپرستی نامیده میشوند.

دیپلومات در حالیکه فاژه میکشید گفت ، راستش من انقدر نمیدانم چون پیش از آمدن به اینجا من در اداره ترافیک مامور بودم ، شهر دار چی ؟ سید ابراهیم رئیسی که روز پنجشنبه ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ در صحن مجلس مقابل نمایندگان به عنوان هشتمین رئیسجمهور سوگند یاد کرد، گفت که در هفته پیش رو لیست اعضای کابینه خود را طبق فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند باتوجه به شرایط کشور کابینه هرچه زودتر تشکیل شود به مجلس خواهد داد.

پیش روی آمریکا باز است، اما فعلا دولت بایدن تمرکز اصلی خود را روی پرونده فعالیتهای هستهای ایران گذشته است و سعی دارد، ولو به صورت موقت آن را حل کند. متقاضیان مهاجرت کانادا توجه داشته باشند که مدارک ارائه شده به سفارت باید کامل باشند و در صورت وجود هر نوع نقص در آنها ممکن است فرآیند اخذ ویزای آنها با مشکل مواجه شود.

جهت دریافت وقت سفارت ابتدا باید در وبسایت کنسولگری مجازی آمریکا ثبت نام کرد و پس از آن باید فرم درخواست صدور ویزای غیر مهاجرتی به صورت آنلاین پر شود. و برای تضمین آینده خود باید با شرکایمان برای ساختن آینده مشترک همکاری کنیم.

دقت داشته باشید که مدارک شما باید با چیدمانی خاص ارائه شود. رئیسجمهوری در برابر مجلس مسئول اقدامات هیات وزیران است و علاوه بر این، هر یک از وزیران مسئول وظایف خاص خویش در برابر رئیسجمهوری و مجلس و در اموری که به تصویب هیات وزیران میرسد مسئول اعمال دیگران نیز هستند.

رئیس سابق کارکنان کاخ سفید نیز در موضع گیری علت اصلی برگزار نشدن کنفرانس خبری از سوی بایدن را وحشت وی از این مساله و عدم آمادگی جسمی و ذهنی او میداند.

با این حال، عیسی مسیح که دوستداران سفید پوست انجیلی ترامپ میگویند منجی آنان است چه چیزی را برای ورود به بهشت ضروری میدانست؟ ساختمان دو طبقه سفارت در سال های ۱۸۸۶-۱۸۸۴ توسط یک معمار اروپایی ساخته و برای اولین بار در سال ۱۹۳۱ این ملک به نام دولت آلمان به ثبت رسید. دهقان یکی از اولین کسانی بود که در انتخابات ریاست جمهوری 2021 کاندیداتوری خود را اعلام کرد اما پیش از اعلام شورای نگهبان لیست تأیید شده از هفت نامزد نهایی ، به نفع رئیسی کناره گیری کرد.

او که پیش از این تنها عکس جیل را در یک آگهی تبلیغاتی دیده بود، از طریق برادرش با او آشنا شد. به همین خاطر است که ما مسیری متفاوت را در پیش گرفتهایم؛ مسیری که برای دیپلماسی واقعی، اصولی، و آگاهانه – دیپلماسی آگاهانه با شرکا و همپیمانانمان – اولویت قائل است.

این اظهار نظر در واقع آشکارا به احتمال برنامه ریزی چین برای تاسیس پایگاه هایی در جزایر اقیانوسیه اشاره کرده است. وقتی جو بایدن، به عنوان رئیس جمهور آمریکا سخنرانی کرد و وعده داد که میخواهد کشور را متحد کند و یک رئیس جمهور برای همه آمریکاییها باشد یک حس آسودگی جمعی در سراسر دنیا به وجود آمد. بایدن در این گفتگو گفت: “اگر بدانیم این برنامه چیست، همچنان به ارائه حمایتهای هوایی خود ادامه خواهیم داد. ” چند روز قبل از این تماس، آمریکا به منظور حمایت از نیروهای امنیتی افغانستان یک سری حملات هوایی را انجام داد.

او در مصاحبهاش گفت: گزارشهای اطلاعاتی روزانه از نظر من ضرورتی ندارد. او قبل از برداشتن رو به کارمندان در اتاق گفت: «آخ، سیدنی. سعید جلیلی (متولد 1965 – 56 ساله) ، که چند روز قبل از انتخابات 18 ژوئن از رقابت به نفع رئیسی کناره گیری کرد ، قرار است به عنوان معاون اول رئیس جمهور یا وزیر خارجه منصوب شود.

علی نیکزاد (متولد 1965 – 56 ساله) در سال 2017 و 2021 به عنوان مدیر کمپین انتخاباتی رئیسی خدمت کرد و می تواند معاون اول رئیس جمهور ، وزیر کابینه یا رئیس دفتر وی شود. وی چهار بار نماینده پارلمان است (۲۰۰۴-۲۰۱۶ ؛ ۲۰۲۰-۲۰۲۴) و از سال ۲۰۲۰ به عنوان مدیر بازوی تحقیقاتی پارلمان خدمت کرده است. وی از سال 2019 به عنوان وزیر انرژی در زمان احمدی نژاد خدمت می کرد و از سال 2019 ریاست بنیاد مستضعفان را عهده دار بود – نقشی که توسط مقام معظم رهبری منصوب شده است.

وی با آموزش جراح گوش و حلق و بینی ، از سال 2008 نماینده مجلس بوده و از یک خانواده قدرتمند در مشهد ، که زادگاه رئیسی و مقام معظم رهبری است ، می آید. از همه مهمتر ، او برادر یکی از دامادهای رهبر معظم انقلاب آیت الله علی خامنه ای است. او مدرک کارشناسی خود را در سال 1370 در رشته روابط دیپلماتیک از دانشکده روابط بین الملل وزارت امور خارجه دریافت کرده است، و دارای مدرک کارشناسی ارشد روابط بین اللملل از دانشگاه تهران است که در سال 1375 اخذ شده است و همچنین مدرک دکترای خود را نیز از دانشگاه تهران در رشته روابط بین الملل دریافت کرده است.

وزارت نفت نیز این طور که گفته میشود، دستخوش تغییراتی است. او این شکایت نامه را پس از گذشت بیش از یک سال از به راه افتادن جنبش «من هم» تنظیم کرد. ترامپ از سال 2000 فعالیت های سیاسی خود را شروع کرد و نامزد انتخابات شد اما پس از کسب پیروزی در دو ایالت از رقابت کنار کشید. علیرضا زاکانی (متولد ۱۹۶۵ – ۵۶ ساله) ، که از رقابت های ریاست جمهوری کناره گیری کرد و رئیسی را چند روز قبل از انتخابات حمایت کرد ، ممکن است با پست کابینه مانند وزیر کشور پاداش دریافت کند.

  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت رومانی
  • آدرس وزارت خانه در تهران : خ آزادی – جنب کلانتری 108
  • اسناد مربوط به سرمایهگذاری (بورس، اوراق مشارکت و…)
  • همه چیز در زندگی، شانس است
  • بیشتر از 6 ماه از آن نگذشته باشد
  • تعلیق فروش جنگندههای اف-35 به امارات متحده عربی
  • همهی مدارک باید توسط یک دارالترجمهی رسمی ترجمه شوند

علیرضا زاکانی (متولد 1965 – 56 ساله) ، که از رقابت های ریاست جمهوری کناره گیری کرد و رئیسی را چند روز قبل از انتخابات حمایت کرد ، ممکن است با پست کابینه مانند وزیر کشور پاداش دریافت کند. امری که در عمل زمینه نامزدی کامالا هریس، ۵۷ ساله در انتخابات را فراهم خواهد کرد. بدین ترتیب این طرح روال بررسی در مجلس شورای اسلامی را طی خواهد کرد و در نهایت به رای مجلس شورای اسلامی گذاشته خواهد شد.