برای جواب با تکراتو همراه شوید

به گزارش پول نیوز به نقل از خبرگزاری فرانسه، در راستای افزایش نقش ارزهای دیجیتالی در کسب و کارهای امارات، یک شرکت ساخت و ساز عمرانی مستقر در دوبی اعلام کرد در نظر دارد امکان خرید واحدهای مسکونی در این شهر با استفاده از دوج کوین را فراهم کند. ماسک در این جلسه خاطرنشان کرد: بسیاری از فناوریهای موجود در خودروهای خودران تسلا برای ساخت رباتهای انساننما قابل استفاده یا مفید است. در ابتدا، از رابطهای مغزی – کامپیوتری Neuralink میتوان برای درمان اختلالات مغزی در بیماران پارکینسون، صرع یا حتی افسردگی استفاده کرد. ایشان با ثروتی که از خانواده اش برای او به ارث رسیده توانسته خود را در لیست ثروتمندترین افراد جهان جای دهد. تعریف زیلیونر الف است فردی که بسیار ثروتمند استبه شخصی با مبالغ به ظاهر بی پایان ، یک پنت هاوس در منهتن ، یک هواپیمای خصوصی و یک خانه ده میلیون دلاری در کالیفرنیا نمونه ای از یک میلیاردر است.

به گزارش همشهری آنلاین، مهر به نقل از سیانبیسی نوشت: قیمت بیتکوین، بزرگترین ارز دیجیتال جهان به دنبال اظهارات جدید ایلان ماسک، مالک تسلا، با جهش بزرگی روبرو شد. او به عنوان ثروتمندترین فرد در هند شناخته شده است، او همچنین به عنوان یکی از نفوذ ترین افراد جهان شناخته شده است و شرکت او یکی از با ارزش ترین شرکت های هند است. او را بیشتر با فروشگاههای زنجیرهای پوشاک زارا (Zara)، ایندیتکس (Inditex) و… ایلان، در آفریقای جنوبی متولد شد و دوران کودکی و نوجوانی خود را در آنجا سپری نمود. او در تمام دوران کودکی عادی داشته است. او تا دوران نوجوانی اش در این کشور زندگی کرد.

به گزارش همشهری آنلاین، فارس به نقل از راشا تودی نوشت: بانک بزرگ JP مورگان آمریکا از شرکت تولید خودروهای برقی تسلا به خاطر توئیتهای ایلان ماسک، بنیانگذار این شرکت و بزرگترین سهامدار آن شکایت کرد. پس پاسخ به این که سرعت اینترنت ماهواره ای استارلینک چقدر است چندان آسان نیست اما نکتهی جالب این است که اگر سرعت حال حاضر این سرویس را هم در نظر بگیریم (که به گفتهی شرکت کمترین ممکن است) از سرعت اینترنت داخل کشور بیشتر بوده و میتواند مناطق زیادی که اینترنت بسیار ضعیف دارند را تحت پوشش قرار دهد.

گرچه ممکن است نتوانید آن را در این چارچوب زمانی انجام دهید، اما یک اخلاق کاری در شما شکل میگیرد تا در حد توان انسانی خود، کارآمد باشد. مایکل بلومبرگ طی چند ماه گذشته چند میلیارد دلار از ارزش خالص خود را از دست داده است که باعث شده است که از رتبه ۹ به ۱۲ تنزل پیدا کند. ارزش خالص آن اکنون ۵۲٫۱ میلیارد دلار تخمین زده شده است. جایگاه پنجمین ثروتمند جهان هم به لری پیج، یکی از بنیانگذاران شرکت گوگل با ۱۳۰ میلیارد دلار دارایی خالص اختصاص دارد.

سرگئی برین کارآفرین و دانشمند کامپیوتری است که موتور جستجوی چند میلیارد دلاری را به نام گوگل ایجاد کرده است. بزرگترین و محبوبترین ارز مجازی دنیا ۴۰.۷ درصد نسبت به پایینترین ارزش آن در چهارم ژانویه (۲۷۷۳۴ دلار)، افزایش یافته است. در سپتامبر ۲۰۱۷ زمانی که ارزش خالص سرمایه مادرش حدود ۳۹٫۵ میلیارد دلار بود، درگذشت و فرانکوئیت بنتن کورث میرز را در میان ۲۰ زن ثروتمند دنیا جای داد.

ارزش خالص قابل توجه آن، که عمدتا از طریق موفقیت یکپارچه Wal-Mart در خرده فروشی انباشته شده است، او را ۱۰مین فرد ثروتمند در آمریکا می کند. جیم والتن پسر سام والتن است که بنیانگذار بزرگترین زنجیره خرده فروشی جهان Walmart بود. علاوه بر این، او به طور خلاصه برادرش جیم را در این لیست از ثروتمندترین مردم جهان به طور مرتب برتری داد. در سال ۲۰۱۹، ارزش خالص جیم والتن ۴۷٫۳ میلیارد دلار است.

  • ایلان ماسک در سال 1971 در آفریقای جنوبی بهدنیا آمد
  • ارزش خالص دارایی: 138.3 میلیارد دلار
  • منبع: اینترنت
  • کشور: ایالات متحده آمریکا
  • منبع ثروت: موسس مایکروسافت

از سال ۲۰۱۹، ارزش خالص استیو بالمر ۴۰ میلیارد دلار تخمین زده می شود. از سال ۲۰۱۹، ارزش خالص آلیس والتون تخمین زده شده است که تقریبا ۴۴ میلیارد دلار است. بحران امروز جهان یعنی کرونا باعث شده تا مردم این روزها بیشتر از قبل به صورت آنلاین خرید کنند و همین مساله هم رشد چشمیگری در ارزش خالص دارایی جف بزوس ایجاد کرده است. امروز، ارزش خالص دارایی های جک معادل ۴۲٫۲ میلیارد دلار برآورد شده و او را به نقطه ۱۶ در این فهرست رسانده است. با این حال، او صاحب شرکتی است که در چند وقت اخیر قیمت آن از مرز 2 تریلیون دلار عبور کرده است.