جدیدترین خبرهای «نظامیان رژیم اسرائیل

اجماع کارشناسان روی میزان احتمال ۳۵ درصد بود. در حملهی نظامیان میانمار بر موترهای غیر نظامیان در منطقهی کیاه واقع در شرق این کشور، دستکم ۳۵ تن کشته شدند و اجساد شان سوزانده شدند. اکنون این موضوع در امریکا کاملا عادی شده که نمایندگان سیاسی خواستار اعمال خشونت علیه مخالفان سیاسیشان هستند.

خودش به حوزههایی کاملا بیربط؛ اما جذاب بهلحاظ تبلیغاتی وارد شد؛ حوزههایی که تا آن زمان هیچوقت در حیطه وظایف شهرداری تعریف نشده بود و شهردارِ بعد از او هم به آن ورود نکرد.

هر سازوکاری که بتواند میزان استحکام نظام سیاسی ایران را ارتقا دهد، بخشی از فرایندهای مربوط به منافع ملی را شکل داده و تحت تأثیر قرار میدهد. پس از انتخاب دونالد ترامپ به عنوان رئیس جمهور امریکا، «توماسای ریکس» روزنامه نگار امریکایی از گروهی از کارشناسان امنیت ملی خواست تا احتمال وقوع جنگ داخلی را در امریکا ظرف مدت ده تا پانزده سال آینده ارزیابی کنند.

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران گفت: تسریع در خروج نظامیان امریکا از عراق موجب تقویت و تثبیت روندهای ثبات ساز خواهد شد. خون بهای شهید سلیمانی، خروج کامل نظامیان آمریکا از عراق است ! نخیر عزیزان دل برادر اینی که شما گفتید این خون بهای محافظان شخصیتی و رانندهای خودروهای صدیق شهیدان ابو مهدی المهندس و سردار سلیمانی است خون بهای سردار دلها سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سردار ابو مهدی المهندس اخراج تمامی نیروهای آمریکایی صهیونیستی و ناتو از سر تا سر جهان اسلام ناب محمدی ص و فتح کامل فلسطین اشغالی و آزاد سازی قدس شریف و آزاد سازی مکه مکرمه و مدینه منوره از دست سفاکان خائنین جنایتکاران فاسدین فاسقین سعودیهای رو به سقوطی صهیونیستی آمریکایی و نابودی همه تروریسهای جیره خورانشون در سر تا سر جهان اسلام ناب محمدی ص است و مجازات کیفری اشد مجازات برای آمرین و عاملین تروریستشان در هر کجای جهان که هستند و برداشتن همه تحریمهای ظالمانه ستمگرانه تحمیلیشان از روی ملت و مملکت ایران اسلامی است اینها خونبهای آن بزرگواران فرمانهای محور مقاومت اسلامی سپاه قدس است .

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان، اخیرا وزارت بازرگانی آمریکا طی اطلاعیهای اعلام کرد اسامی ۳۴ شرکت از جمله بیش از ۱۰ شرکت مستقر در چین را به فهرست سیاه همکاریهای اقتصادی این وزارتخانه اضافه کرده است. سفارت امریکا مستقر در میانمار این حمله را “وحشیانه” توصیف کرده و انتونی بلینکن، وزیر خارجهی امریکا، این حمله را محکوم کرده است.

او سه کتاب در ژانر تخیلی و دو کتاب دانشگاهی نوشته است. خشونت سیاسی در حال افزایش است و رای دادگاهها نیز به این خشونت مشروعیت میبخشد. دستور بجا و مؤثر رؤسای قوه قضائیه و مجریه درخصوص بازپسگیری محیط طبیعی از بوروکراسی را باید به فال نیک گرفت. چهره ای که در دولت دوم احمدی نژاد به یکباره نقش بسیار پررنگی در دولت گرفت و احمدینژاد ماندن در کنار او را به دیگران ترجیح داد.

وی افزود، بیشترین نگرانی روسیه این است که آنچه در داخل خاک افغانستان در حال وقوع است، به منطقه آسیای مرکزی سرایت کند. اعضای گروههای مسلح راست افراطی از جمله «نگهبانان سوگند» که یکی از بزرگترین گروههای شبه نظامی ضد دولتی محسوب میشود در عمل به نیروهای پلیس و حزب جمهوری خواه وارد شده و نفوذ کرده اند. اکنون پرسش قابل قبولی در تجمعات راستگرایان امریکایی قلمداد میشود.

آنچه غیر قابل تصور قلمداد میشود میتواند در امریکا به واقعیت تبدیل شود. اما این استراتژی لاجرم موجب میشود آن نگرش جهانی که آمریکاییها دنبالش بودند و آن انسجام بینالمللی که در نظم آمریکایی بود، به چالش کشیده شود. آقای بلینکن با نشر اعلامیهای گفته است که هدف قرار دادن مردم بیگناه و کارمندان کمکهای بشری غیر قابل قبول است و قساوتهای گسترده نظامیان بر ضد مردم برما مستلزم پاسخگو کردن آنان میشود.

با این وجود، امریکاییها کمتر از گذشته باور دارند که قدرت و ابعاد آن کشور میتواند نجات بخش امریکا باشد. حقیقت آن است که امریکا احتمالا امروز در آستانه چنین جنگی قرار دارد و امریکاییها اکنون باید این گزاره را جدی بگیرند نه فقط به عنوانی یک هشدار سیاسی بلکه به عنوان یک سناریوی احتمالی نظامی و به فاجعهای بالقوه.

برای دولت ایالات متحده، شیوع خشونت سیاسی گسترده در داخل مرزهای این کشور الزاما به یک عملیات نظامی تبدیل خواهد شد. 20 سال پیش خدمت مقام معظم رهبری رسیدیم و ایشان تاکید کردند که شما در عرصه رسانه و تبلیغات بایستی صدای مردم را به گوش جهانیان برسانید و معارف فلسطین را به مردم منتقل کنید و ما هم این کار را تا توانمان بود انجام دادیم و امروز می بینیم که بسیاری از نقاط جهان صدای فلسطین و حداقل نام آن را شنیده اند و از وضعیت آن با خبرند.

در این باره به نتیجه محاکمه «کارل ریتنهاوس» نگاه کنید نوجوانی که در جریان اعتراضات علیه تبعیض نژادی در ویسکانسین دو نفر را به ضرب گلوله به قتل رساند، اما در نهایت تبرئه شد. این ها را که من در موضع وزیر اقتصاد قبلا گفته بودم، تقریبا 12 سال قبلش در یک مقاله علمی بیان کردم، 10 سال قبلش در یک پروژه تحقیقی بیان کردم حتی اگر در برنامه ام که به مجلس دادم، نگاه کنید بازار سرمایه را پررنگ دیدم.

اگر شما همه این موارد را در کشوری بخوانید گمان میکنید که جنگ داخلی از پیش آغاز شده است. آفتابنیوز : با این حال رفتار و کنشگری سیاسی احمدینژاد و همراهانش نشان میدهد که آنها از قدرت دست نخواهند کشید حتی اگر از حضور در قدرت منع شوند.

با این حال تجربه دولت اقای احمدی نژاد به ما می گوید شرق گرایی صرف نیز برای ایران نتیجه ای به ارمغان ندارد. وزیر خارجه روسیه با اشاره به ادامه سیاست خارجی کنونی پس از انتخابات آتی دوما تأکید کرد که جمهوریهای منطقه آسیای مرکزی هیچکدام علاقهای ندارند که نظامیان آمریکایی در کشورهایشان مستقر شوند و خود را گروگان سیاستهای واشنگتن کنند.

منابع آگاه سوری اعلام کردند که با فرا رسیدن سالگرد ترور سردار شهید قاسم سلیمانی، نیروهای ائتلاف آمریکا مستقر در پایگاه التنف در مثلث مرزی عراق-اردن-سوریه به گروه شبه نظامی مغاویر الثوره دستور دادهاند در حالت آماده باش کامل قرار گرفته و در اطراف این پایگاه مستقر شوند.

تلآویو میگوید اتهامات مطرح شده علیه اسرائیل در نتیجهگیری گزارش این سازمان بینالمللی مستقر در لندن «کذب»، «مغرضانه» و «یهودستیزانه» است. بهگفته وی، مهمترین وظیفه سیاست خارجی روسیه ایجاد حداکثر شرایط بینالمللی برای توسعه داخلی کشور، بالا بردن سطح زندگی مردم، تأمین حقوق شهروندان و تجار روسی در تمامی مناطق جهان است و وزارت امور خارجه روسیه قدرت اجرای این سیاست را دارد.

» نوشت مدیران ارشد حقوق و مزایای هنگفتی میگیرند اما منحصر به یک قوه نیست. شنزر در این باره گفته من باور نمیکنم طلاهایی که از آن حرف میزنیم به یک تاجر طلا تعلق داشته باشد. روابطی که میتواند به بازوی قدرت این منطقه تبدیل و از تجاوزگری کشورهای سلطهطلب جلوگیری کند. شاخرایچوک گفت: «منطقه چرنوبیل، یک منطقه پر خطر به شمار میآید ما حفاظتها را در این منطقه تشدید بخشیده و گشت زنیها را نیز افزایش دادهایم».

وی در یک سخنرانی انتخاباتی در سپتامبر 2015 گفت: «تمامی این کشورها قرار است با ایران تجارت داشته باشند. اکنون ما باید با همدیگر این حمایت را متوقف کنیم. این عناصر و دقایق گفتمانی عبارتاند از: عدالتخواهی، استقلالطلبی، صلحطلبی مثبت، حمایت از مسلمانان و مستضعفان، ظلمستیزی، سلطهستیزی و استکبار زدایی و تجدیدنظرطلبی و شالودهشکنی نظم ونظام بینالملل.