طراحی سایت مشهد|طراحی وب سایت در مشهد|طراحی اپلیکیشن مشهد|آی تی طوس

اگر شما صاحب یک کسب و کار خاص هستی که استفاده از وردپرس برای شما کافی نیست ما به شما طراحی سایت CMS اختصاصی پیشنهاد میکنیم . مثلا حتی اگر شما پروژه خود را قبلا نوشته اید و میخواهید آن را روی این CMS سوار کنید لازم نیست که پروژه خود را تغییر دهید بلکه با درج 2 خط در composer.json این cms را به عنوان وابستگی اضافه کنید . قطعا اینطور نیست cms ها نوعی نرم افزار هستند که طی سالها به بلوغ و نوآوری دست پیدا میکنند هرچقدر تعداد سایتهایی که از این نرم افزار استفاده کرده باشند بیشتر باشد میتوان اطمینان پیدا کرد که کارایی و قدرت آن بالاتر است لذا اهمیت تولید این نوع نرم افزارها به اجرای بهترین ایده ها بر روی معماری نرم افزاری است که 100 درصد مسیر را طی کرده باشد و شما قادر باشید هر آنچه که میخواهید را به عنوان ماژول به آن اضافه کنید.

به عنوان مثال اگر شما ارائه دهنده محصول خاصی مثل مکمل های ورزشی هستید با طراحی سایت مکمل ورزشی و بدنسازی میتوانید محصولات را براساس موارد موجود از جمله افزایش وزن، کراتین ها، ویتامین ها، مکمل های انرژی زا و … طراحی سایت با استفاده از برنامهنویسی به دلیل اینکه تمام امکانات ظاهری و داخلی سایت باید کد نویسی شوند، به زمان زیادی نیاز دارند که بالطبع گرانتر از طراحی سایت با استفاده از cms هست که بیشتر موارد از قبل برنامهنویسی شده و در اختیار طراح قرار گذاشته شده است.

بنابراین اگر سیستم مدیریت محتوا جوابگوی امکانات مورد نیز سایت شما هستند، بیتردید این روش مناسب و مقرونبهصرفه است. باید به این نکته توجه داشت که انتخاب روش صحیح و مناسب طراحی سایت بسیار مهم و حائز اهمیت است. سرعت و بهینه بودن اجرا Query های Database ما سعی کرده ایم تا حد امکان Query های سیستمی را بهینه سازی کنیم تا به سرعت بالاتری در باز شدن صفحات و قسمت های مختلف در CMS باشیم از طرفی استفاده از ساختار های Cache تاثیر بسیاری بر سرعت و بهینه بودن یک نرم افزار تحت وب دارد همه قسمت هایی که با پایگاه داده درگیر هستند به صورت native از ساختار Redis به جهت cache برخوردار هستند.

خوب با کمی بررسی در بازار طراحی وب سایت خواهید دید که طیف وسیعی از شرکت ها حتی شرکت های غیرنرم افزاری مانند کانون های تبلیغاتی هم خدمات طراحی وب را انجام میدهند و با وجود ساده بودن کار کردن با سیستم های مدیریت محتوای عمومی و به دلیل رایگان بودن آن بسیاری از علاقه مندان حتی با شرکت در دوره های کوتاه چند ساعته روش راه اندازی یک وب سایت را با استفاده از وردپرس یاد میگیرند البته که وردپرس به نوبه خود بسیار در جایگاه خود مفید و کاربردی است اما قطعا در پروژه های سازمانی و شرکتی بهترین گزینه نیست و نخواهد بود چه که وجود پیچیدگی های فراوان در سازمان ها و اهمیت ویژه وب سایت شرکت های این را می طلبد که به فکر راه اندازی وب سایت بر پایه CMS اختصاصی شرکت های با سابقه و تخصصی در این حوزه را دارد.

امیدواریم که مطالعه ي این مقاله، برای شما مفید بوده باشد و منتظر بخش دوم آن باشید. هنگامی طراحی سایت خود باید به این فکر کنید که تمامی اقداماتی که قرار است پیاده سازی شوند، مرتبط با پروسه برندینگ شما هستند. ظاهر وب سایت با زبانهای نشانهگذاری به اسم HTML و CSS طراحی میشوند. اما اینکه مزایا و معایب هر کدام چیست و با توجه به نوع و محتوای سایت شما طراحی سایت با cms بهتر است یا با کد نویسی تا پایان مقاله با آژانس دیجیتال مارکتینگ بهیدو ارائه دهنده خدمات طراحی سایت و اپلیکیشن ، سئو و بهینه سازی سایت ، دیجیتال مارکتینگ و برندینگ ، تولید محتوا و تبلیغات آنلاین همراه باشید.

اگر ویژگیهای تازهای که در فروشگاهها ارائه میدهد نیاز به کمی خلاقیت و توجه در استفاده دارد. حال نحوه کار با سایت را به طور کامل به کارفرما ارائه میشود. کاربران باید دقت نمایند که ویرایش اطلاعات از پیش تعریف شده در اینترنت به این سادگیها نبوده و اشتباه در این مورد میتواند باعث بروز اختلالات زیادی در سایت شده و حتی تلاشهای قبلی شما را نیز از بین ببرد. پشتیبانی سایت سرویسی است که به شما این امکان را میدهد که وبسایت خود را بروز نگهدارید و با انجام پشتیبانی فنی و محتوایی سایت، ترافیک خود را افزایش داده و کاربران زیادی جذب کنید.

همچنین، این برنامه نویس باید بتواند سطح مشترک گرافیکی کاربر (بین کاربر و کد نرم افزار مانند مترجم عمل میکند) ایجاد کند به گونه ای که کاربرهای غیر حرفه ای نتوانند به راحتی به برخی از گزین ها دسترسی پیدا کنند. شما میتوانید ساخت سایت تا با انواع سیستم مدیریت محتوای آموزشی و سیستم مدیریت محتوای فارسی را با قیمتی مناسب به تیم حرفه ای آریا رتهان بسپارید. در حقیقت، دولوپر ماهر کسی است که لایبرری مناسب برای تَسک مد نظر خود را میشناسد و به جای ساعتها صرف زمان برای نوشتن چند صد خط کدی که احتمال وجود باگ هم در آنها هست، شروع به استفاده از یک لایبرری، فریمورک و یا پلاگین معتبر میکند.