فریم ورک های PHP؛ ۱۱ فریمورک محبوب که باید بشناسید – وب رمز

لازمهی داشتن یک وبسایت موفق داشتن آگاهی از مهمترین و تأثیرگذارترین فاکتورهای پیشرفت کسبوکارتان میباشد، یکی از این فاکتورها بازاریابی از طریق ایمیل است که در وردپرس نیز به آن دسترسی دارید. برنامه نویسانی که مسیر پیشرفت را در نظر میگیرند، این واقعیت را میپذیرند که یکی از سریعترین و مطمئنترین راهها برای پیشرفت و یادگیری در دنیای برنامه نویسی، پذیرفتن انتقادات و استفاده از تجارب برنامه نویسان موفق و با سابقهتر از خود میباشد. کدنویسی به زبان ساده منبعی برای آموزش مباحث نرم افزاری، برنامه نویسی، طراحی وب که سعی می کند آموزش های با زبان ساده و شیوا برای فارسی زبانان سراسر دنیا تولید و تالیف کند.

آموزش HTML را می توانید با شرکت در دوره های آموزش HTML (حضوری و آنلاین) مجتمع فنی آریا تهران آغاز کنید. بدیهی است که ذهن انسان در این سنین آماده و پذیرای یادگیری مفاهیم و مهارت های علمی و فنی گوناگون است و چه بهتر این مفاهیم ، علومی باشند که در آینده او نیز تأثیرگذار بوده و چه بسا مسیر زندگی وی را به کلی دگرگون نمایند. لذا حتما در این مسئله دقت کافی را داشته باشید چرا که قطعا دوست ندارید ترافیک وب سایت خود را از دست بدهید.

به این معنی که شما اگر محتوایی تولید کنید که برای کاربران جذاب باشد تعداد کاربران شما افزایش پیدا میکند؛ درنتیجه سئو سایت شما نیز بالا میرود. اگر سئو سایت شما بالا باشد تعداد بازدیدکنندگان سایت شما افزایش پیدا میکند. چه تعداد کاربر ثابت و یا متغیر دارم؟ همچنین ویژگیها و دلایل اصلی اهمیت سئو مانند اهمیت سئو سایت شما در بازاریابی، چگونگی افزایش ورودی گوگل، و نحوه جذب کاربر و…

همچنین توسط این افزونه به ابزارهای شبکههای اجتماعی، ابزارهای تصویری، ابزارهای ویرایش متن، سطر و ستونهای صفحه و بسیاری موارد دیگر دست پیدا میکنید. ریسپانسیو بودن این افزونه از دیگر مواردی است که باعث محبوبیت آن شده است. این عنوان مطالب هستند که باعث جذب کاربر به خواندن متنی که در سایت خود قرار میدهدید میشود. درواقع کاربر بدون توجه به اینکه ممکن است مطالب مفید و یا مطابق با نیاز خود را در سایت شما پیدا کند تصمیم به ترک وبسایت میکند. نقطه مقابل CMS بدون سر، CMS سنتی یا “یکپارچه” است. برنامه نویسی فرآیند توسعه یک برنامه نرم افزاری اجرایی است که بدون هیچ گونه خطایی اجرا میشود.

یکی از مواردی که سبب میشود سایت شما در گوگل در اولویت قرار نگیرد سئو پایین سایت شما است. یکی دیگر از ابزارهایی که توسط گوگل بهصورت رایگان ارائهشده است آنالیز گوگل یا همان گوگل آنالیتیکس میباشد. این سرویس بهصورت کاملاً رایگان از طرف گوگل طراحی و ارائهشده است؛ ارائه این ابزار توسط گوگل از عوامل وجه تمایز آن با دیگر ابزار میباشد. توابع وردپرس بهصورت پیشفرض در آن قرار دارند. ممکن است شما یک متن عالی در سایت خود قرار داشته باشید اما این متن فاقد یک عنوان تأثیرگذار باشد؛ این موضوع باعث افت میزان کاربرانی میشود که به سایت شما مراجعه میکنند.

لزوماً داشتن یک متن پرمحتوا کاربران را به سمت وبسایت شما جذب نمیکند؛ بلکه آنچه در وهله اول باعث ماندگار شدن کاربران در وبسایت شما میشود ظاهر سایت شما میباشد. با استفاده از این سیستم مدیریت محتوا میتوانید به کاربران مختلف دسترسیهای مختلفی بدهید. به همین دلیل بسیاری از افراد سعی می کنند تا اطلاعات خود در این زمینه را به شدت گسترش دهند. درواقع یادگیری زبان HTML، نیاز شما برای ورود به دنیای طراحی قالب وبسایت و صفحات وب می باشد.

ایجاد یک ماشین حساب به شما این امکان را می دهد که طرحی را تمرین نمایید که، بر اساس یک منطق، اعداد یا نمادها را از ورودی می خواند، و بر اساس منطق دیگری، برای به دست آوردن نتیجه، پردازش می کند. در کد زیر، یک حلقه for داریم که اعداد 1 تا 7 را چاپ میکند. درواقع این ابزار امکاناتی را به شما در رابطه با درصد خرید هر کاربر از محصولات شما، یا اینکه کاربران به کدام صفحات شما بیشتر ورود میکنند، سایت شما تا چه میزان برای کاربر جذاب بوده و بسیاری موارد دیگر را در اختیار شما قرار میدهد که شما این امکانات را با هیچ ابزار دیگری نمیتوانید تجربه کنید.

شما برای جذب کاربر بایستی محتوایی بنویسید که کاربران به آن نیاز دارند یعنی تولید محتوای شما باید در ارتباط با نیاز افراد باشد. قابلیت جذب کاربر بسیار اهمیت دارد اما اینکه شما بتوانید کاربران را با محتوای سایت ترغیب به ماندن کنید نیز از اهمیت بالایی برخوردار میباشد. اگر به دنبال جذب کاربر با کمترین هزینه هستید استفاده از این افزونه گزینهی بسیار مناسبی برای شما است. ضمن اینکه یک پسوند .weebly نیز به دامنه شما اضافه خواهد کرد.

سئو درواقع یکی از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ است و هر سایتی برای اینکه دیده شود نیاز به تلاش درزمینه سئو دارد. با وجود اینکه وردپرس طرفداران زیادی دارد و این روزها بیشتر افراد برای طراحی سایت به سراغ آن میروند، باز هم ضعفها و معایبی در آن دیده میشود که با توجه به هدفی که برای طراحی سایت دارید، میتوانید تصمیم بگیرید که از معایب آن چشمپوشی کنید یا به خاطر معایبی که دارد، آن را کنار بگذارید و طراحی اختصاصی را برای پیادهسازی سایت انتخاب کنید.

درواقع ابزارهای زیادی در خصوص بالا بردن سئو وبسایت­ها موجود میباشد، اما ازآنجاییکه این ابزار توسط خود شرکت گوگل ارائهشده از اعتبار بسیار بالایی برخوردار است؛ و شما با اطمینان کامل میتوانید از این ابزار در جهت افزایش ورودی گوگل خود استفاده کنید. درواقع شما با کسب سئو بالا از طرف گوگل این فرصت را دارید که زمانی که کاربر موضوعی را جستوجو میکند گوگل ابتدا سایت شما را برای آن کاربر به نمایش دربیاورد. برخلاف سیستم مدیریت جوملا که کاربر پسند نیست، ویرایش صفحات در DNN راحتتر است، بنابراین تغییرات محتوا را آسانتر و سریعتر از همیشه میکند.

این سرویس کلمات کلیدی را بررسی کرده و کاربرانی را که در جستوجوی این کلمات کلیدی هستند به سمت وب­سایت شما راهنمایی می­کند. علاوه بر آن با کد نویسی در قالب وردپرس و افزونه وردپرس نیز قادر خواهید بود تا اقدام به ساخت توابع جدیدی در وردپرس کنید. برای این منظور طیف وسیعی از برنامهها در نظر گرفته میشود که میتواند از آموزشهای ابتدایی و مقدماتی شروع شود و تا جلسات پیشرفتهتر ادامه پیدا کند. اگر صاحب یک کسبوکار اینترنتی هستید و آنالیز کردن کاربرانتان و پاسخ به نیازهای آنها در اولویت شما قرار دارد این ابزار میتواند دراینباره به شما کمک کند.

انتشار بسیاری از تغییرات و نوشتن محتوای جدید میتواند برای اعضای تیم شما وقت گیر باشد. این تغییرات مخصوص سرویسهای حرفهای که با وب سرور litespeed که توسط نتافراز ارائه میگردد، میباشد. Code Monster برای برنامه نویسان جوان 9 تا 14 ساله است؛ که سادهترین آموزش این سایت میباشد. کافیست که یک منبع آموزشی خوب و حرفهای پیدا کنید تا بتوانید مقدمات PHP را در کمتر از ۱ ماه بصورت کامل یاد بگیرید و با استفاده از آن، سرویس های کوچکی بنویسید. این ابزار تمامی مواردی که باعث کاهش سرعت لود شدن سایت شما میشود را بررسی و به شما اطلاع میدهد.