مجله اطلاعات هفتگی از پر تیراژ ترین نشریات هنری در زمان خود بود

شاید سایتهای پربازدید برای شما مفید باشد، مرورگر اج ابتدا لیستی از سایتهای از پیش تعیینشده را نمایش میدهد و پس از مدتی گشتوگذار در فضای مجازی، سایتهایی که به وفور باز میکنید را نیز لیست میکند که مورد مفیدی است. فراموش نکنید شما درباره کاری که انجام داده اید هیچ ایده ای ندارید. سیدکاظم دلخوش در نشست علنی دیروز مجلس، در تذکر شفاهی خود عنوان کرد: پیش از این موضوع بیمه خبرنگاران در سراسر کشور حل شده بود، اما متاسفانه امروز این عزیزان معضلی تحت عنوان بیمه دارند که وزارت ارشاد بسیاری این عزیزان زحمتکش را که غالبا شغل ثابتی نیز ندارند، بیمه نمیکند.

اگر عروس و داماد بخواهند یک تخته فرش ماشینی ۱۲ متری در خانه خود داشته باشند، باید بین ۳ میلیون و ۸۳۰ هزار تومان تا ۴ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان برای آن هزینه کنند. یک دست مبل هفت نفره ایرانی هم ۵ میلیون و ۷۵۵ هزار تومان قیمت دارد و نمونههای خارجی قیمتهایی حدود ۱۰ میلیون تومان را شامل میشود. جاروبرقیهای خارجی نیز شامل مواردی از نوع سطلی با قیمت ۸۵۰ هزار تومان و نمونههای جدیدتر با قیمت یک میلیون و ۵۵ هزار تومان و ۲ میلیون و ۸۹۰ هزار تومان است.

در انتخابات مجلس گذشته نیز این طیف به جای یک فهرست 4 فهرست ارائه دهند اما نفر مشترک آنها 67 هزار رای بیشتر در تهران به دست نیاورد. علی ساری در گفتوگو با ایسنا، اظهار کرد: براساس مصوبه جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی که به امضای رئیسجمهور رسید، سهمیه ۵ درصدی به تمام داوطلبان مناطق سیلزده کشور تعلق میگیرد. وی تاکید کرد: من مطمئن هستم که بایدن در صورت رئیسجمهوری شدن، خواهان رسیدگی به تمام این مسائل مربوط به ایران است و به نظر من میرسد تلاشهای بایدن در راستای «برجام پلاس» صورت میگیرد. یکی از این اپلیکیشن ها، اخبار داغ است.

گزارش یک نهاد دولتی نشان می دهد یک مسئول ارشد دولتی طی هفته های گذشته خطاب به تعدادی از اعضای کابینه گفته است “در هیچ حوزه ای با تعطیلی، نه سلامت تضمین خواهد شد و نه (این کار) سبک مناسبی از زندگی خواهد بود”. بر اساس این گزارش، اظهارات اوبراین در پی این مطرح میشود که امریکا در سال 2018 با خروج از توافق هستهای، با ادعاهایی از جمله حمایت ایران از تروریسم و وجود اهداف نظامی در برنامه هستهای ایران، تحریمهای متعدد اقتصادی را بر ایران اعمال کرده است. در بخش دیگری از این مطلب آمده: قطعاً بایدن اعتبار را به توافق هستهای با ایران باز میگرداند و معامله قرن را کنار گذاشته، علیه شهرکسازی و الحاق میایستد و رابطه با رهبری فلسطین را از سر میگیرد، برای مهار جنون بن سلمان تلاش میکند و به دنبال صلح در خلیج فارس خواهد بود.

سرویس سیاست مشرق- روزنامهها در لابهلای گزارشها و سرمقالهها، قسمتی از صفحات خود را به اخبار روزهای گذشته یا اخبار ویژه اختصاص می دهند که مشرق در ادامه به آنها اشاره میکند.

دولت در لایحه بودجه افزایش متوسط 15درصدی حقوق را پیشنهاد کرده بود، اما به هر صورت به روال اغلب سالهای گذشته مجلس نیز پیشنهادات خود را در این رابطه داشته است. اما در این میان به غیر از برخی مشاغل شناسنامهدار و دارای حساب و کتاب رسمی، بسیاری از افراد حقیقی و چه بسا حقوقی نیز از طریق معاملات کلان و بزرگی در حال اخذ درآمدهای نجومی از نوسانات گسترده در بازار هستند که نمونه بارز آن در سالهای اخیر در حوزههای مالی ارز، بورس و خودرو و مسکن بوده است! در کشور ما در سالهای گذشته بهدلیل وابستگی شدید به درآمدهای نفتی، به مالیات کمتر پرداخته شده است، ولی تحریمها این فرصت را برای کشور فراهم کرده که به درآمدهای مالیاتی به عنوان یک منبع درآمد امن داخلی پرداخته شود؛ بنابراین کارگزاران مالیاتی مکلف هستند از این فرصت استفاده کنند و وصول و بازتوزیع عادلانه مالیات را تحقق بخشند.

به همین منظور سامانه ای تحت عنوان “سامانه ملی کارآموزی” راه اندازی شده است تا به واسطه آن، بستر لازم برای معرفی دانشجویان به مراکز پذیرنده کارآموز فراهم گردد. در بخش تورم نقطهای کل، نرخ تورم در مهر به ۴۱,۴ درصد رسیده که نسبت به تورم ۳۴,۴ درصدی شهریورماه امسال، ۷ درصد بیشتر شده است. در دنیا مالیات خاص برای سودهای یکشبه وجود دارد چون باید زحمت بکشی و پول دربیاوری.

دولت باید با قاطعیت بیشتری با محتکران دلار و کالا و قاچاقچیان کالا از کشور برخورد کند. رئیس سازمان بورس تصریح کرد: اگر در این مدت بخشی را بفروشند از حمایت به طور کامل حذف خواهند شد حتی اگر سهامی را هم در این تاریخ به آن اضافه کنند آن میزان نیز مشمول حمایت نمی شود. زمانی که سرپرست یک بخش احساس میکند مشکلی در آن بخش وجود دارد، با ارائه یک گزارش کار فوری از مدیر درخواست پیگیری میکند. هرچند که نرخ تورم بخش خدمات، آن را در سبد نرخ تورم به نسبت تعدیل میکند. هنگام تدریس معلم از روش بارش فکری در کلاس سوم استفاده می­کند. معلمی هنر ،علم وتجربه است واین سه عامل به معلمان توانایی ومهارت در تدریس وانتقال دانش به یاد گیرنده را می دهد.

دربزرگ کرمی و نرده های نارنجی رنگ من را یاد دبستان خودم انداخت. سایت «شـفـق نـیـوز» دیـگر سایـت عــراقی اسـت کـه خـبـرمـرگ الـدوری را به نقل از سایتهای نـزدیـک به حزب منـحله بـعـث منتـشر کرده است.

چرا مسکو برخلاف سال ۲۰۱۵ اکنون طرفدار احیای برجام شده است؟ اکنون گزینه مورد نظر خود را برای فرمت تاریخ و زمان را انتخاب کنید. البته در یک بررسی دقیقتر به نظر میرسد که این نرخ برای بخش کالاها بالاتر از رقم اعلامی مرکز آمار باشد، چراکه نیمی از سبد نرخ تورم را کالاها تشکیل میدهند و نیمی دیگر را خدمات؛ و به چند دلیل میتوان گفت که نرخ تورم قابل لمس برای مردم اکنون در رقم بالاتری قرار دارد. گزارش مرکز آمار ایران نشان میدهد که در مهرماه امسال نرخ تورم ماهانه شاخص کل ۷ درصد افزایش یافته که نسبت به تورم ماهانه ۳,۶ درصدی شهریور ماه ۳,۴ واحد درصد بیشتر شده است.

نویسنده افزود: ولیعهد سعودی، محمد بن سلمان و اطرافیان او، پیروزی بایدن را کابوس وحشتناکی میدانند و دلیل آن، مواضع دموکراتیک وی در مورد پایان جنگ در یمن، پرونده ترور خاشقجی و حقوق بشر و رابطه با ایران است.

تغییر در موضع امریکا در قبال ایران، خواب را از چشم سران نظام سعودی میرباید، نظامی که مخالف توافق هستهای است و میخواهد جهان ایران را محاصره کرده و از امکان تحرک و افزایش قدرت و تأثیرش، بکاهد. اين ماهنامه اخبار دولت و برنامههاي دولت را پيگيري و نيز از وقايع و رخدادهاي ماهانة ايران و جهان مطلب منتشر میکرد. نظر به این مطلب برنامه بازگشایی مدارس در سال تحصیلی 99 – 1400 تدوین شده و با توجه با وضعیت های مختلف استانی ( قرمز، زرد و سفید) اجرا خواهد شد. استفاده از «جزء بندی» در نوشتن گزارش بسیار تأکید میشود.

وی افزود: سال ۹۸ از جمله سالهایی بود که احتمال افزایش زیاد حداقل مزد کارگران برای آن بسیار وجود داشت. بنابراین اگر بخواهیم قیمت میانگین برای خرید اقلام اصلی جهیزیه که در این گزارش به آن اشاره شد، آن هم با یک کیفیت متوسط و اکثراً مدلهای ایرانی را در نظر بگیریم، هر زوج به بیش از ۳۰ میلیون تومان وجه نقد نیاز دارند. وی گفت: برخی تندروها معتقدند که انتخابات اصلا وجود خارجی ندارد و بهزعم آنها، به جای انتخابات میتوان افراد را به قید قرعه در این سمت قرار داد! دست آخر اینکه، رئیس مرکز حفاظت و اطلاعات قوه قضائیه خبر داد که ۱۹ وکیل که ۱۳ نفر از آنها در تهران مشغول به فعالیت واسطهگری برای اعمال نفوذ در پروندهها و انحراف در روند دادرسی بودند، دستگیر شدهاند.

اما سامانهای که از سالها قبل و در دولت گذشته ذیل طرح تحول اقتصادی و اصلاحات اساسی در بخشهای مختلف اقتصاد مطرح شد و در دولت تدبیر و امید هم با فراز و فرودهایی ادامه یافت گویا قبلا راهاندازی شده است. به گزارش پول نیوز،اکبر حیدری در مورد واریز سود سهام عدالت مربوط به عملکرد سال ۹۸ گفت: سهام عدالت در حال حاضر دچار یک بلاتکلیفی خاصی شده ، حال خوبی ندارد و نیازمند اصلاحات فوری در اداره سهام عدالت است.