معرفی بهترین سیستم های مدیریت محتوا (CMS) برای سایت فروشگاهی

یکی از CMS های غالب در حال حاضر یک سیستم وردپرس منبع باز است که نه تنها به ساخت پورتال های وب پیشرفته امکان میدهد، بلکه دامنههای تجارت الکترونیک (سیستم های فروش آنلاین برای فروشگاه های اینترنتی یا سایر پلت فرم های تجاری) یا سیستم های مدیریت یادگیری (LMS) را نیز ادغام می کند. یکی از اصلیترین موضوعهایی که وبسایتهای WordPress با آن روبرو هستند، امنیت است.

طراحی قالب وردپرس یکی از مباحثی است که برای انجام آن باید برنامهنویسی را بهخوبی بلد باشید. سیستم مدیریت محتوا وردپرس بدون شک یکی از بزرگترین و پیشرفته ترین سایت ساز های دنیا می باشد. بر سرعت لود سایت تاثیرگذار است. قبل از شروع کار بهتر است بدانید که اصلا وردپرس چیست و چرا وردپرس را انتخاب کنیم؟

خب حالا می پرسید چه هاستی برای وردپرس بهتر است؟ خیلی خب بهتر است هر چه زودتر به فصل دوم برویم و با هم یاد بگیریم که چطور وردپرس را نصب کنیم. اگر قرار است امکانات خاص در آینده به سایت خود اضافه کنید بهتر است از CMS اختصاصی کمک بگیرید.

ما قبلاً به بعضی از مزایای استفاده از CMS اشاره کردیم، الان میخوایم بعضی از راه های خاص که میتونه روی روند تنظیم و بهره وری تیم تاثیر بگذاره بررسی کنیم. از میان آن ها می توان به سیستم مدیریت محتوای وردپرس اشاره نمود. در خصوص راه اندازی سایت با وردپرس و نحوه کار با این سیستم مدیریت محتوا ابتدا می بایست با پیش نیازهای آن جهت نصب و راه اندازی آشنا شوید پس از آن می آموزید که وردپرس روی هاست و لوکال هاست به چه شکل پیاده سازی و نصب می شود.

همه وبسایتهایی که با PHP نوشته شدهاند، کاملاً قابل تنظیم هستند و میتوانند به راحتی مطابق با نیازهای مشتریان تغییر شکل یابند. Ruby ,Python ,SQL, و PHPاشاره کرد.در سالهای اخیر، اقتباسات تازهای از زبانهای برنامه نویسی با هدف آموزش کدنویسی به کودکان شکل گرفته است. و اگر هدف شما آموزش وردپرس به صورت عمیق است، باید از انواع مختلف منابع مشورت بگیرید. بنابراین خرید یک قالب آماده، مثل این است که شما از کارخانه یک اتاق با ظاهر دلخواه هم تحویل بگیرید! اما علت این که برنامه نویسان برای کد نویسی از نوت پد استفاده نمی کنند چیست؟

برای برنامه آموزش Word press شما باید تا حدودی دانش برنامه نویسی داشته باشید، اما تخصص عمیق ضروری نیست. آموزش طراحی سایت به شما کمک می کنید تا هر نوع وب سایتی با توجه به نیاز مشتری برایش طراحی نمایید. هاست وردپرس سرویسی پرکاربرد است که امروزه بسیار مورد توجه کاربران قرار گرفته است. همان طور که می دانید وردپرس یکی از محبوب ترین سیستم های مدیریت محتوایی است که امروزه مورد استفاده قرار می گیرد و هر شخص بدون دانش برنامه نویسی قادر است وب سایت مورد نظر خود را به واسطه این CMS محبوب راه اندازی نماید. امروزه طراحی سایت به صورت اختصاصی در انواع زمینه های طراحی سایت فروشگاهی، آژانس هواپیمایی، گردشگری، خدمات زیبایی و کلینیک و غیره انجام می شود که کسانیکه قصد انجام طراحی سایت دارند می توانند متناسب با حوزه کسب و کار خود، سایت مورد نظر خود را انتخاب کنند.

استفاده از انواع ویدئوها، تراکهای صوتی، مقالات، کدها، بحثها و پروژهها: این امر منابع تک بعدی مانند بسیاری از وبلاگهای آموزش وردپرس که احتمالاً به آنها سر میزنید. اختصاصی وردپرس و توسعهگرا: این دورههای آموزش وردپرس برای Beginners را که مختص وردپرس نیستند با منابعی مانند BobWP و WP 101 که عمدتاً مبتدیگرا هستند را طی میکند.