میانگین سنی کابینه پیشنهادی دولت سیزدهم چند است؟

محمدرضا خباز در گفتگو با نامه نیوز درباره عملکرد ۶ ماه نخست دولت سیزدهم گفت: تا قبل از معرفی کابینه با خوشبینی معتقد بودم یکی از ویژگی های این دولت هماهنگی اعضای کابینه با یکدیگر است اما بعد از معرفی اعضای کابینه احساس کردم که همه اعضای کابینه را شخص آقای رئیسی انتخاب نکردند، با این توضیح که وقتی وزرای پیشنهادی برای معرفی خود به کمیسیون های تخصصی مجلس رفتند، تازه در راهروهای مجلس همدیگر را شناختند؛ این اتفاق نشان می داد که دولت از یک انسجام فکری برای اداره کشور برخوردار نیست.

معاون منابع انسانی و امور فرهنگی قوه قضائیه، نماینده مردم ملایر در مجلس هشتم، مشاور رئیس قوه قضائیه، دادستان دیوان محاسبات کشور، رئیس کل دیوان محاسبات کشور، معاون سیاسی و امنیتی دادستان کل کشور و مشاور عالی رئیس قوه قضائیه و رئیس مرکز امور هماهنگی مجلس از جمله سوابق مدیریتی و اجرایی وی است. به گزارش روز شنبه ایرنا از اداره کل اطلاعرسانی و امور سخنگویی وزارت امور خارجه، محمد جواد ظریف با شاه محمود قریشی وزیر امور خارجه پاکستان دیدار و گفت وگو کرد.

هنگام مراجعه اجازه ندارید بارِ سنگین و حجیم در کیف خود و یا وسایلی همچون لپتاپ، دوربین، سلاح، چاقو و دیگر اشیای خطرناک با خود همراه داشته باشید. همچنین می توانید از مسئولین این سفارت سوالات خود را جویا شوید. باید در نظر داشته باشید که در هنگام ورود به سفارت با بخش های آن کمی آشنایی داشته باشید و یا از مسئولین سفارت بخش مربوط به کار خود را جویا شوید.

چون اسلام آباد از یک طرف حامی حکومتی همسو با خود در افغانستان است و هم میتواند به عنوان یک میانجیگر بین آمریکا و حکومت طالبان نقش آفرین باشد. کاستیو، معلم سابق مدرسه و عضو یک حزب مارکسیست-لنینیست، از زمان روی کار آمدن در ژوئیه گذشته به طور فزاینده ای به سمت راست حرکت کرده است. بنابراین برای اولین بار از سال ۱۳۸۱ که بحث جدایی آموزش از وزارت علوم به طور جدی از سوی دولت مطرح شد.

اعتقاد به چرندیاتی از این قبیل، شایسته فردی که عهده دار زمام اجرایی آمریکا خواهد بود، نیست. آقای راغی : شما دیگران را فراموش کردید و مستقیما حاجی صاحب راشدالدین را هدف قرار دادید در حالیکه در کار خود بسیار موفق وضمنا خسربره قهرمان ملی کشور است و حد اقل از جمله کسانی هست که عمر خود را فدای وطن خود ساخت اما کسانی هم پیدا میشوند که بیش از 12 سال در عمر 85 سالگی که تمام عمر خود را فحاشی در غرب سپری کرده است و حالا بصفت سفیرکبیر افغانستان در عربستان سعودی بوده بغیراز منافع شخصی خود دیگر در قصه عزت افغانستان وغیره اصلا نیست حاجی راشد الدین بهرحال جوان است و انرژی کار را هم دارد ولی عزیز خان کرزی خلاف سن تقاعد کار میکند.

البته شما باید بدانید که این دولت دولت ربانی نیست که خودش در شاخ کوه رئیس جمهور باشد و وزیرش هم عبدالله که همان هم اضافی هست این دولت تاحدود دولت هست بازهم اگر یک دولت مقتدر نیست ولی نیاز به یک وزیر خارجه تحصیل کرده دارد امید که ایشان وزیر منتخب بتواند سیاست خارجی افغانستان را د ر عرصه بین الملل تقویت کند.

این تشکل برای انجام همین اهداف و به منظور ایجاد ارتباط نزدیک بین خانه صنعت، معدن و تجارت استان ها با مقامات کشوری و قوای مقننه، مجریه و قضائیه و پیگیری مطالبات و انتظارات واحدهای تولیدی در سطح کلان، توسعه فضای کسب و کار، ایجاد بستر مناسب برای فعالیت های تولیدی و حضور در بازارهای داخلی و خارجی و… چرا که اگر به هر خارجی بگویید ایران را با چه کالایی می شناسید؟

رئیس جمهور آمریکا 40 دقیقه بعد از این پیام تویت دیگری به اشتراک گذاشته و گفت : روابطمان با روسیه بشکل بی سابقه ایی بد و بحرانی است. والر یک قانونگذار و محافظه کار کاتولیک است که قبل از فرار برای پیوستن به یک بلوک کنگره که با کاستیو دوست است، با یک حزب راست نامزد شد. بدون شک دولت جدید اجازه ایجاد تغییراتی برای اجرای شعارها و برنامههایی که به دلیل آن اعتماد اکثریت مردم را کسب کرده است، دارد و تصمیمهای سرپرستان وزارتخانهها حداقل اقداماتی بوده است که برای اصلاح امور در زیرمجموعه وزارتخانه مربوط ضروری به نظر میرسیده است.

ولی بر عکس در تمام سفر های کرزی بخارج شامل بوده این شخص شایسته وزارت امور خارجه افغانستان نبوده ولیاقت انرا ندارد بگذار دریکی از شفاخانه های کشور مصدر خدمت شود . ترامپ و خانوادهاش شامل دخترش ایوانکا معمولا آخر هفتهها و تعطیلاتشان را در این مکان لوکس میگذرانند. این فعال سیاسی اصلاح طلب یادآور شد: انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم چون رقابتی نبود و از ابتدا مشخص بود آقای رئیسی با یک میلیون بیشتر و کمتر در نهایت رأی می آورد، ایشان اصلا لازم نبود یکسری قول ها و چک های سفید امضایی را در انتخابات ریاست جمهوری به مردم بدهد چون خطری پیروزی او را تهدید نمی کرد.

او گفت: من هر زمان که لازم داشته باشم چنین گزارشهایی را دریافت میکنم. عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی با بیان اینکه رئیس جمهور اشراف لازم را بر اعضای کابینه ندارد، اظهار کرد: برخی وزرا قبل از آنکه خودشان را وزیر آقای رئیسی بدانند و قرار گرفتن در این مسئولیت را مدیون اعتماد رئیس جمهور بدانند، خودشان را مدیون کسانی می دانند که آنها را برای رسیدن به این مسئولیت حمایت کردند بنابراین به حسب ظاهر از آقای رئیسی تبعیت می کنند و برخی مسائل را به آقای رئیس جمهور نمی گویند.

پس از اینکه وقت سفارت را دریافت نمودید، می توانید به سادگی به سفارت مراجعه نمایید. وی با بیان اینکه آقای رئیسی از خیلی مسائل مطلع نیست، افزود: مثلا همین سفر آقای رئیسی به روسیه، سفری “کاری و غیر رسمی” بود که سفر “کاری و غیر رسمی” از نظر روسیه یک تعریف دارد.

اگر اطلاعات درست بود، آقای رئیس جمهرو آن موضوعات را در سخنرانی های خود بیان کند وگرنه بیان اطلاعات غلط نه تنها خاصیتی ندارد بلکه موجبات ناراحتی مردم را به ویژه در مسائل اقتصادی بیان می کند. براساس اعلام سفارت در آن زمان دلیل این اتفاق سیاست خود اداره مهاجرت استرالیا بوده است تا تمامی کارهای را به سمتی ببرده که به صورت آنلاین و اینترنتی باشد و این موضوع فقط برای ایران نبود و بررسی آنلاین درخواست های ویزا از سراسر دنیا بود و به گفته سفارت، قرار نبود هیچ تغییری در نحوه رسیدگی به درخواست های صدور ویزا برای متقاضیان ایرانی ایجاد شود.

آنها دولت را به عدم رسیدگی مناسب برای پاندمی کرونا، ناکامی در سرمایه گذاری و ایجاد اشتغال و روند کند و آهسته الحاق به اروپا متهم کردهاند. وی ادامه داد: آقای رئیسی وقتی رئیس قوه قضائیه بود مثلا نسبت به عدم اجرای تصمیم سران قوا درباره افزایش حقوق فرهنگیان معترض بود اما وقتی خود ایشان رئیس جمهور شد، سئوال همگان این است که «شما چرا به نقدهای خودتان که به دولت قبل داشتید، عمل نمی کنید؟

  • احمد وحیدی: رای اعتماد گرفت
  • تلفن وزارت خانه در تهران : –
  • نام وزارت خانه در تهران : سفارت تونس
  • فرم اظهار بقا به تابعیت
  • فرم درخواست ویزا به همراه عکس و امضا متقاضی
  • توقف فروش تسلیحات آمریکایی به عربستان سعودی
  • بی نظیر51
  • توقف حمایت آمریکا از جنگ عربستان سعودی در یمن

از اولین کارهای او تبدیل کردن حوضهای موزه فرش به باغچه بود که یک مداخله در یک اثر ملی است و بسیار هم مورد انتقاد قرار گرفت. در سال ۲۰۰۷، در حین برگزاری یک جلسه دادگاه، هنگامی که از ترامپ خواسته شد در مورد صحت گفته های پیشین خود قسم یاد کند، وی اعتراف کرد ۳۰ مورد از اظهارات مطرح شده بر دروغ استوار بوده است.