همه چیز درباره اچ تی ام ال

فقط کافی است که یک سرور یا شبیهساز سرور داشته باشید تا بتوانید با آن کدهای PHP خودتان را اجرا کنید و از دیدن نتیجهی آن لذت ببرید. در قسمت بعد برای آشنایی با پوسته وردپرس می توانید به قسمت پیشخوان وردپرس بروید و از گزینه نمایش قسمت پوسته را انتخاب کنید و قالب فعلی سایتتان را مشاهده کنید یا آن را تغییر دهید و پوسته های رایگان استفاده کنید و یا خرید کنید. اگر محتوا و عکس های مورد نظرتان را آماده کرده باشید در عرض کمتر از یک روز می توانید وب سایت خودتان را در WordPress بسازید.

این بدان معنی است که WordPress همیشه در حال تغییر ویژگی ها به خصوصیات جدید و مطابق با ترند های روز و نیاز کاربر است. با به روز شدن منظم، کارایی وب سایت همواره در حال بهبود است و هر جایی که مشکل یا باگی وجود داشته باشد با این آپدیت ها بر طرف می شود.

انجام این روش ها به شما در بهبود شانس رتبه بندی در گوگل و سایر موارد کمک میکنه. در این صورت شما اگر از این افزونه های غیر استاندارد استفاده کنید عواقب آن می تواند گریبانگیرتان شود. یکی از ویژگی های وردپرس که می توان آن را هم مزیت و هم عیب دانست قابلیت ساخت افزونه در WordPress و قالب ها توسط افراد ثالث است.

متاسفانه وردپرس محدودیتی برای وارد کردن یوزر نیم و پسورد قائل نمی شود و همین ویژگی باعث می شود هکرها بتوانند به برخی سایت ها دسترسی پیدا کنند. در واقع نمی توان به طور کل وردپرس را متهم به مشکل امنیتی کرد و دلیل اینکه مشکل امنیتی WordPress بیشتر به چشم می آید گستردگی استفاده از آن و در نتیجه مورد توجه قرار گرفتن آن توسط هکر ها است. اگر شما نیز به تازگی به دنبال راه اندازی و طراحی سایت خود هستید و نمی دانید کدامیک از سیستم های مدیریت محتوا و چه زبان برنامه نویسی برای شما بهتر و مناسب تر است، یا اگر به علت اهمیت طراحی سایت به منظور ایجاد یک ویترین برای فروش محصولات خود به دنبال آشنایی با طراحی سایت هستید و یا این که کلاً در مورد ابزار طراحی سایت اطلاعات کمی دارید و الان در انتخاب خود گیج شده اید، با این مقاله همراه ما باشید زیرا که به شما خواهیم گفت تفاوت وردپرس و HTML در چیست و چگونه یکی از آن ها را برای طراحی سایت خود انتخاب کنید.

ما به شما پیشنهاد میدهیم زیرا امروزه داشتن یک کسب و کار اینترتی یک امر لازم جهت پاپرجا ماندن شرکت ها،مغازه ها و هر نوع کسب و کار است تا بتواند از طریق سئو و تبلیغات و برندینگ و بازاریابی اینترنتی وب سایت خود را در معرض نمایش قرار دهد . برای داشتن این ویژگی باید کمی هزینه کنید و از یک توسعه دهنده بخواهید تا آن را بر وردپرستان پیاده سازی کند.

همانطور که دیدید مزایای WordPress بر معایب آن سنگینی می کند و همین دلیلی است که از میان ۱۷۲ میلیون وب سایت فعالی که در کل اینترنت وجود دارد ۷۵ میلیون آن وب سایت های وردپرسی هستند. با اضافه کردن افزونه WordPress Backup to Dropbox به راحتی می توانید اطلاعات تان را روی فضای ابری دراپ باکس ذخیره کنید و به صورت منظم از آن بک آپ بگیرید تا در مواقع بروز مشکل از محتواهای تان حفاظت کنید. قدم سوم نوبت به نصب افزونه های مورد نیاز به خصوص افزونه های سئو می رسد چرا که به طور پیش فرض افزونه ها ابتدایی هستند و اگر قصدتان سئو است قطعا باید افزونه های جدیدی مثل یاست سئو را اضافه کنید.

برای شخصی سازی وردپرس می توانید از قالب های مختلف استفاده کنید و یا توسط خرید افزونه های مختلف افزایش کارایی WordPress را برای سایت تان رقم بزنید و آن را از دیگر سایت ها متمایز کنید. کار من تحقیق در زمینه ی هسته ی وردپرس و ارائه مشاوره و راهکارهای عملی برای توسعه سایت ها و استارتاپ های متوسط و بزرگ وردپرسی است.به کسب و کارها آموزش می دهم ، ایده هایشان را در بستر وردپرس پیاده سازی می کنم ، افزونه یا قالب اختصاصی طراحی و اجرا میکنم ، در تمام این مسیر نیز پشتیبانی صحیح از وب سایت شان دارم تا ضد گلوله شوند.آکادمی وردپرس واقعی جایی است که به بیان تجربه های خودم در زمینه وردپرس برای علاقه مندان می پردازم.