چرا بیت کوین استثنائی است؛ سوالاتی که کسی پاسخ نمیدهد! – ارزدیجیتال

آندره ایگودالا، قهرمان سه دوره لیگ حرفهای بسکتبال آمریکا، اعلام کرد بخشی از درآمد سالانه ۲.۶۴۷ میلیون دلاری خود را در قالب بیت کوین دریافت خواهد کرد. گفتنی است که ارزش کل بازار ارزهای دیجیتال درحال حاضر ۲.۲۴ تریلیون دلار و ارزش بازار بیت کوین نیز ۸۳۴ میلیارد دلار است که نسبت به ۱.۲۷ تریلیون دلار در ماه نوامبر (آبان) کاهش قابلتوجهی را تجربه کرده است. آخرین اوج کارمزد تراکنشهای اتریوم در تاریخ ۲۸ اکتبر (۶ آبان) ۲۰۲۱ به ثبت رسیده است که هزینه تراکنشها به بیش از ۱۹۰ Gwei رسیده بود. بازاریابی ایمیلی نیز یکی دیگر از اقداماتی است که میتوان در جهت گسترش دیجیتال مارکتینگ انجام داد بهعبارتیدیگر میتوان با راهاندازی یک کمپین تبلیغاتی ایمیلی اطلاعاتی در اختیار مشتریان خود قرار داد.

اگر هزینه خرید، بالا باشد، نیازی به خرید محصولات ندارید بلکه باید نظرات کاربران را در این خصوص مطالعه کنید و به سایت آنها نیز سر بزنید. به نظر میرسد که حکمرانی شیبا اینو در ماههای اخیر بر بازار میم کوینها و آلت کوینها به پایان خود رسیده و حالا اکثریت دارندگان این ارز دیجیتال در محدود زیان دهی قرار دارند.

بهرغم افت ۲۵ درصدی بهای شیبا اینو (SHIB) در میان ریزش اخیر بازار، این میم کوین همچنان بیشترین محبوبیت را در میان نهنگهای اتریوم دارد. بر اساس داده های IntoTheBlock، این توکن بیش از ۷۰ درصد نسبت به رکورد قیمتی خود عقبنشینی داشته و درحال حاضر اکثر دارندگان شیبا با ضرر مواجه هستند.

شیبا یک روز سخت دیگر را سپری کرد و در صرافی Bitstamp به پایینترین قیمت چند ماهه خود یعنی ۰.۰۰۰۰۲۵۳۷ دلار سقوط کرد. مجموع هزینههای پرداختی برای کارمزد تراکنشها به بالاترین سطح یک ماهه خود رسیده است و احتمالا از رکورد تاریخی ماه دسامبر هم پیشی خواهد گرفت. این میم کوین اکنون به سطح قیمتی پیش از رشد خود در ماه اکتبر سال گذشته رسیده است. تا به حال راهی برای برقراری ارتباط مداوم با مشتریان وجود نداشته است و هیچ چیز دیگری سطح شخصی سازی داده های دیجیتالی را ارائه نمی دهد. اگر تبلیغات پرداختی، بخشی از استراتژی شما باشند حتی زودتر شاهد نتایج خواهید بود ولی به شما پیشنهاد می شود که از شیوه رایگان، سئو و شبکه های اجتماعی جهت کسب موفقیت بزرگ و بلند مدت استفاده نمایید.

اگرچه که اگر فعالیت های بازاریابی ما در حال حاضر خریدارانی از هر کدام از پرسوناها ایجاد می کند، بیزینس ما می تواند از این اطلاعات جهت محاسبه بودجه بازاریابی خود استفاده کند. در حالی که یک بازاریاب با تجربه بازاریابی ربایشی یا Inbound را با بازاریابی دیجیتال و یا بازاریابی اینترنتی عملا یکسان می داند، اما برخی تفاوت های جزئی نیز وجود دارد. بنا بر گزارشها، درآمد بایننس در سال گذشته میلادی بیش از ۲۰ میلیارد دلار بوده است. ال.جی. بروک (L.J. Brock)، مدیر ارشد منابع انسانی کوینبیس، روز دوشنبه در پستی در وبلاگ خود گفت: «با توجه به شدت کار ما در طول سال، فکر میکنیم این بهترین راه برای اطمینان از پایداری سرعت در درازمدت است.

نایب بوکله، رئیسجمهور السالوادور روز یکشنبه اعلام کرد که یکی از آتشفشانهای غیرفعال این کشور به نام کونچاگوا توانایی تولید ۴۲ مگاوات برق را داراست که این مقدار برای تأمین انرژی مورد نیاز شهر «بیت کوین سیتی» (Bitcoin City) در السالوادور کافی است. در روز گذشته کاخ سفید اعلام کرد که برای پرکردن دو کرسی در کمیسیون معاملات آتی کالا ایالاتمتحده (CFTC)، نام کارولین فام (Caroline Pham) و سامر مرسینگر (Summer Mersinger) را به سنا فرستاده است. طبق پیشبینیهای او، بیت کوین در سال ۲۰۲۲ بهسمت ۱۰۰,۰۰۰ دلار حرکت میکند و اتریوم نیز از قیمت ۵,۰۰۰ دلار رد میشود.

دادههای مربوط به جستوجوهای گوگل نشان میدهد که در ۲ روز گذشته حجم جستوجوها برای عبارت «فروش بیت کوین» (Sell Bitcoin)، بیش از ۴۰۰ درصد رشد کرده است. اخیراً، نوسانات بیت کوین همبستگی بسیار بالایی با شاخص S&P500 و نزدک پیدا کرده است. همچنین، طبق گزارش ماه ژانویه بلومبرگ، برنامه فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره در سال ۲۰۲۲ بهعنوان یک سناریوی احتمالی برد-برد برای بیت کوین در مقابل بازار سهام توصیف میشود. پل تودور جونز، میلیاردر آمریکایی در برنامه اسکواک باکس سیانبیسی در پاسخ به سؤالی درباره بیت کوین اظهار داشت که معاملهگران تورمی، به دلیل چرخش سیاستهای فدرال رزرو به چالش کشیده خواهند شد.

مایک مکگلون، استراتژیست ارشد بازارهای کالایی در بخش تحقیقاتی بلومبرگ، امروز در یک توییت پیشبینی کرد که سال آینده هم برای طلا و هم برای بیت کوین سال خوبی خواهد بود. ایربیانبی (Airbnb)، یکی از بزرگترین شرکتهای صنعت گردشگردی که در حوزه اجاره اقامتگاه و منازل مسکونی فعالیت میکند، قصد دارد در سال جدید پذیرش ارزهای دیجیتال را بهعنوان یک روش پرداختی آغاز کند. بسیار از پیجهای اینستاگرام هستند که در حیطه کاری خود نیاز به فردی برای اداره خوب پیج و طراحی پست های اینستاگرام دارند. ” پاسخ در این است: لینک های درون گرا(inbound links) یا لینک های پشتی(back links).

وی برای شفافترشدن حرف خود افزود: «بعد از رسیدن قیمت نقره به اوج ۵۰ دلار در سال ۱۹۸۰ مردم صحبتهای مشابهی مطرح میکردند ولی قیمت نقره به ۳.۶۵ دلار رسید و ۲۴ سال طول کشید تا روند صعودی آن شروع شود.» البته او تأکید کرد شاید بیت کوین دچار این سرنوشت نشود. بهای بیت کوین به زیر ۴۰,۰۰۰ دلار سقوط کرد تا ۵۷.۲۵ میلیون دلار قرارداد آتی لیکویید شود. صندوق اول با سرمایهگذاری ۳۰۰ میلیون دلاری مختص سرمایهگذاری بر روی استارت آپهای ارزهای دیجیتال خواهد بود. در همین حال، والاستریت ژورنال اعلام کرد اگر صرافی بایننس سهامش را بهصورت عمومی عرضه کند، ارزش بازار آن تقریباً ۳۰۰ میلیارد دلار خواهد بود.

همچنین در ۲۴ ساعت گذشته حدود ۹۰ میلیون دلار از موقعیتهای معامله آتی بیت کوین لیکوئید شده است. بروک همچنین افزود کارمندان این صرافی محدود به هفتههای کاری ۴۰ ساعته نیستند و گاهی ممکن است مجبور باشند ساعتهای بیشتری کار کنند که باعث ایجاد فرسایش کاری میشود. ویدئو این روزها ستاره نمایش است و اگر میخواهید فقط یک کار انجام دهید، همین است!