چگونه در ایران بیت کوین بخرم؟

اولین قانون بازاریابی و مارکتینگ آن است که ارقام خود را بشناسید. ۱۱ سال پیش در تاریخ ۳ ژانویه ۲۰۰۹ اولین ارز دیجیتال با نام بیت کوین معرفی شد. بانک مرکزی ایران در تاریخ ۹ دی ماه ۱۳۹۶، طی اطلاعیهای بهکارگیری ابزار بیت کوین و سایر ارزهای مجازی در تمام مراکز پولی و مالی کشور را ممنوع اعلام کرد. در جلسات بعدی و در بلوکهای آموزشی کالج، ابزارهای آنالیتیکس را نام میبریم و شیوه کار با هر ابزار را گام به گام یاد خواهیم گرفت.

اگر به دنبال برندینگ، راه اندازی یک کسب و کار جدید و یا توسعه کارهای قدیمی خود هستید، بازاریابی آنلاین، یک ابزار بسیار موثر برای شما خواهد بود. با این حال، معمولا باید آماده باشید تا به طور مداوم تبلیغ خود را تحت بررسی و بهینه سازی دائمی قرار دهید تا این کار به طور درست انجام شود. اول از همه، شما باید مطمئن شوید که ایمیل های شما توسط مشتریان دنبال می شوند. مگر آن که مطمئن باشید که چه کار میکنید، معمولا بهترین روش آن است که پیش از آن که یادگیریهای خود را به دنیای وسیع تبلیغات آنلاین انتقال دهید، ابتدا سایر روشهای سادهتر را آزمایش کنید.

به این صورت میتوانید اطمینان حاصل کنید که محتوایی که تولید میکنید، برای این افراد مناسب است. اگر بلاگ نویسی می کنید، یا در یک صفحه در شبکه ای اجتماعی تولید محتوا میکنید، یا ویدئوهای آموزشی می سازید، باثبات باشید. در نتیجه، ممکن است بهترین راه آن باشد که یک یا دو کانال بازاریابی اینترنت را انتخاب کنید و ابتدا پیش از آن که به مرحله بعدی بروید، مطالب آنها را مطالعه نمایید و در آنها حرفهای شوید. دنبال راههایی بگردید که محتوای خود را در مقابل چشمان هر تعداد مخاطبی که ممکن است قرار دهید؛ زیرا هر چه بیشتر این محتوا توسط افراد مختلف دیده شود، شانس به اشتراک گذاشته شدن آن و دیده شدن آن توسط افراد بیشتر افزایش پیدا میکند.

به دلیل آن که چیزی به نام محیط آزمایشی وجود ندارد، ممکن است مرتکب اشتباه شوید و پول خود را برای تبلیغاتی که مخاطب مورد نظر شما را جذب نمیکنند دور بریزید. یعنی در حدی باشید که وقتی مخاطب هدف شما به سایت شما وارد شد پاسخ سوال خود را بیابد. آنها همچنین اشتیاق زیادی را در شکل بازخورد و نظرات کاربر ایجاد میکنند که برای سوال پرسیدن از مخاطبان و دریافت پاسخ مستقیم از آنها بسیار مناسب است. گرچه خرید ارز در کف قیمت بسیار مشکل است و نمیتوان کفها و سقفهای قیمت را به راحتی تشخیص داد.

از دیگر موارد مهم در انتخاب استاد دوره Digital Marketing، کسبوکارهایی است که مدرس راهاندازی کرده و یا در آن فعال است. هرچیزی که در سایت خود برای معرفی و تبلیغ و یا آموزش محصول خود تولید می کنید، محتوا نام دارد. نکته: با توجه به وجود تحریمهایی که در ایران وجود دارد درون ایران به سختی میشود أنواع تبلیغات گوگلی را پیاده کرد. وجود فروش اقساطی کالای دیجیتال آنلاین در دنیای امروز که تمام کارهای ما با وسایل دیجیتالی راه می افتد، بسیار حائز اهمیت است.

یکی از مهمترین اهداف ما در بازاریابی دیجیتال افزایش دیده شدن و افزایش تعامل است. بازاریابی مجدد در واقع شانسی دوباره برای تبدیل مخاطب به مشتری، جذب مشتریان و مخاطبان جدید و افزایش فروش و درآمد از طریق تبلیغات آنلاین را در اختیار کسبوکارها قرار میدهد. روشهای دیگری نیز برای بهینه سازی نرخ تبدیل وجود دارد مانند ایجاد تستهای AB. از آنجایی که یکی از مهمترین مزیتهای بازاریابی دیجیتال برقراری ارتباط و تعامل با مشتریان حتی بعد از نهایی شدن خرید است، در نتیجه گیمیفیکیشن کمک میکند تا همیشه همراه شما بمانند و نهتنها خرید خود را تکرار کنند، بلکه به مشتریان وفادار تبدیل شوند.

در واقع همراه شدن بازاریابی سنتی با ابزارهای دیجیتال در این روش اتفاق افتاده است. به معتبر ترین بازار رمز ارز بپیوندید و خرید و فروش ارز دیجیتال را در محیطی امن و حرفه ای با کمترین کارمزد تجربه کنید. ما در رمزینکس با اتکا به تجربه و تخصص چندین ساله و بهرهگیری از جدیدترین پروتکلهای امنیتی و ذخیرهسازی رمزارزها به شیوه سرد از همان ابتدای محافظ سرمایه شما خواهیم بود. پیشنهاد اصلی برای سال جدید این است که بازاریابها باید متوجه شوند که دیجیتال مارکتینگ بخشی از بازاریابی است و بازاریابهای باهوش باید از شبکههای بزرگ مثل اینستاگرم و فیسبوک استفاده کنند تا آگاهی از برند را در مسیر تجربه مشتری ایجاد کنند.